Oferta pracy

Manager Kliniki

JUTRO MEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

JUTRO MEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Rydygiera 19

Warszawa

Wyobraź sobie świat, w którym wykrywamy i leczymy choroby zanim staną się zagrożeniem dla zdrowia pacjentów.

W Jutro Medical tworzymy system opieki zdrowotnej od podstaw. Budujemy własne kliniki. Piszemy software, który daje medykom supermoce. Układamy na nowo procesy leczenia. Leczymy tysiące osób miesięcznie.

Pracujemy nad tym, aby za kilka lat ratować życie setek tysięcy osób, a dziesiątki milionów naszych pacjentów mogły cieszyć się lepszym zdrowiem.

Wymagania

Szukamy osoby, która ma już doświadczenie w zarządzaniu placówką medyczną i samodzielnie poprowadzi naszą przychodnie na warszawskim Żoliborzu

Obowiązki

  • zarządzanie grafikami zespołu medycznego
  • zarządzanie personelem przychodni
  • wdrożenie i pilnowanie procedur medycznych, sanitarnych i BHP
  • reagowanie na codzienne wyzwania operacyjne w przychodni

Oferujemy

Nie tworzymy Jutro Medical po to, żeby pomagać dużym korporacjom zarabiać jeszcze więcej pieniędzy. Chcemy naprawić zepsuty system opieki zdrowotnej.

Wierzymy, że najlepsi gracze są motywowani ciekawymi wyzwaniami i poczuciem własności. Jeśli chcesz wykorzystać swój talent do czynienia dobra, to Jutro Medical jest miejscem, gdzie Twoja praca przyczyni się średnio do ratowania zdrowia i życia pacjentów. Jest też firmą, której możesz stać się właścicielem - ponieważ oprócz wynagrodzenia oferujemy również udziały.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy