Ta oferta pracy jest nieaktualna od 248 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Klubu Fitness

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    All For Body to jedna z najszybciej rozwijających się w Polsce firm, która zajmuję się kompleksowym podejściem do zdrowia! Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Główne obowiązki:

    • Pomoc w organizacji przy otwieraniu klubów
    • Odpowiedzialność za poprawne funkcjonowanie klubu
    • Zapewnienie odpowiedniej atmosfery dla osób pracujących w siłowni
    • Wprowadzenie i utrzymanie jak  najwyższych standardów obsługi klienta
    • Ustalanie celów  z zespołem, oraz egzekwowanie realizacji celów miesięcznych
    • Współtworzenie marketingu lokalnego
    • Prowadzenie spotkań, szkoleń i warsztatów dla zespołu,
    • Współpraca z zespołem trenerów personalnych, masażystów, dietetyków i fizjoterapeutów
    • Bezpośredni kontakt z klientami klubu,
    • Comiesięczne raporty wyników zespołu oraz klubu

    Wymagania i kompetencje:

    • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży
    • Gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem,
    • Nienaganna  postawa oraz wizerunek

    Co oferujemy:

    • Pracę w firmie, która w szybkim tempie rozwija się w całej polsce!
    • Możliwość otworzenia własnego klubu!
    • Połączenie miłości do siłowni z własnym biznesem!
    • Stawkę zależną od doświadczenia i zaangażowania!
    • Możliwość poznania ludzi, którzy od wielu lat prowadzą już swój biznes i pokażą Ci jak to robić!
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.