Ta oferta pracy jest nieaktualna od 291 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager klubu fitness

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 07.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Łódź
    Region: łódzkie

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie wszystkimi obszarami działalności klubu.
    • Zarządzanie systemem kontroli wszystkich członków w klubie.
    • Ustanawianie celów dla każdego członka zespołu fitness klubu oraz ocena zagrożenia dla realizacji celów.
    • Wyznaczanie narzędzi do kierowania całym systemem operacyjnym w klubie.
    • Organizacja i przywództwo podczas spotkań z personelem w celu ustalenia aktualnej sytuacji w klubie, poprawienia aktywności, czy wyeliminowania zagrożeń.
    • Regularne badanie kompetencji pracowników, zapewnienie odpowiedniej liczby szkoleń oraz przestrzeganie przepisów prawa pracy.
    • Stała współpraca z lokalnymi mediami oraz partnerami biznesowymi.
    • Opracowanie nowych dróg i kierunków promocji klubu.
    • Kontrola aktywności sprzedażowej w klubie.
    • Kontrola budżetu całego klubu fitness.

    Nasze oczekiwania:

    • Wyższe wykształcenie (mile widziane z zakresu ekonomii, marketingu i zarządzania, psychologii czy biznes managementu).
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży fitness.
    • Pozytywne nastawienie do zdrowego trybu życia.
    • Dyspozycyjność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Wysoka kultura osobista, nienagannym wygląd zewnętrznym.
    • Prawo jazdy kategorii B.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, dodatkowy język będzie kolejnym atutem.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Pracę w młodym, zgranym zespole.
    • Nieograniczony dostęp do korzystania z oferty treningowej .
    • Atrakcyjny system wynagradzania.
    • Doświadczenie i możliwość ciągłego rozwoju.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.