Manager Klubu Muzycznego (k/m)

  • Wąbrzeźno, Grudziądz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-01-18
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2019-02-17)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Prestiżowy hotel *** w kujawsko-pomorskim w związku z rozbudową i otwarciem nowej części obiektu poszukuje:

    Miejsce pracy: Grudziądz, Wąbrzeźno

    Szukamy osoby z m.in 3 letnim doświadczeniem w pracy na podobnych stanowiskach związanych z kierowaniem i zarządzaniem w klubach muzycznych, O wysokich standardach jakości i obsługi klienta, bardzo dobrą znajomością branży gastronomicznej i muzycznej.

    Kluczowe obowiązki

    • Zaplanowanie polityki działań i strategii rozwoju dla Klubu muzycznego
    • Wprowadzanie i monitorowanie procedur wewnętrznych dla Personelu
    • Opracowanie, wdrażanie i kontrolowanie działań funkcjonowania obiektu
    • Koordynowanie pracy zespołu i współpracy z innymi działami hotelu
    • Skuteczność w realizacji założonych celów finansowych
    • Zorientowanie na wysoki standard obsługi klienta

    Wymagania:

    • Osobowości lidera (odpowiedzialności za zespół, umiejętności motywowania i zarządzania)
    • Konsekwencji w dążeniu do realizacji określonych celów
    • Bardzo dobra znajomość branży muzycznej
    • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne,
    • Doświadczenie w otwieraniu klubu muzycznego -dodatkowym atutem
    • Znajomość branży bowlingowej mile widziana
    • Umiejętność koordynacji i pracy nad kilkoma projektami jednocześnie w warunkach podwyższonego stresu
    • Łatwość nawiązywania i podtrzymywania relacji
    • Wysoka kultura osobista
    • Zaangażowanie, kreatywność, dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kontrakt, umowa o współpracę
    • Dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od indywidualnych wyników pracy
    • Możliwość doskonalenia umiejętności
    • Możliwość zakwaterowania

    Aby aplikować na powyższe stanowisko proszę wysłać swoje CV wraz ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym klikając w przycisk aplikowania.