Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager koktajl baru

SIERRA & ECHO sp. z o.o.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie zespołem, układanie co tygodniowych grafików.

  • Dbanie o jakość obsługi klienta i zapewnienie gościnności.

  • Przygotowywanie oferowanego asortymentu.

  • Dbanie o czystość i nadzór nad stanem technicznym wyposażenia lokalu.

  • Inwentaryzacje i utrzymywanie zapasów na optymalnym poziomie.

  • Odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia lokalu i optymalizację kosztów.

  • Koordynacja wydarzeń o charakterze kulturalnym przy wsparciu pozostałych członków zespołu

  • Prowadzenie profili społecznościowych.

  • Kompletowanie niezbędnej dokumentacji, przygotowywanie raportów.

Nasze wymagania

  • Motywacja do uczenia się i zdobywania nowych umiejętności.

  • Doświadczenie w branży gastronomicznej jest mile widziane, ale jesteśmy otwarci na osoby z doświadczeniem w kierowaniu ludźmi w innych branżach.

  • Pozytywne nastawienie, uśmiech i otwartość w kontaktach z klientami i zespołem.

  • Odpowiedzialność, sumienność i terminowość w działaniu.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym obsługę klienta.

  • Dbałość o prezencję i schludny wygląd.

  • Gotowość do wykonywania obowiązków w godzinach wieczornych kilka razy w tygodniu.

  • Własne zainteresowania kulturalne.

To oferujemy

  • Szkolenie w zakresie podstawowych umiejętności sztuki barmańskiej.

  • Kompleksowe szkolenie wprowadzające w zadania menadżerskie.

  • Stabilna, długofalowa współpraca.

  • Dodatkowe wynagrodzenie uzależnione od wyników finansowych lokalu.

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów w zakresie promowania lokalu, współtworzenia jego oferty i 16-letniej historii.

O nas

Kafefajka najdłużej działająca, już od blisko 20 lat, w Polsce palarnia fajek wodnych i koktajl bar.