Logo Pracuj.pl

Manager / koordynator działu zakupów

XTG SAO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem zakupowców,
  • ustalanie celów zakupowych oraz lokalnych/międzynarodowych strategii negocjacyjnych,
  • wdrażanie nowych procesów zakupowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • optymalizacja procesów oraz kosztów zakupowych,
  • rozwój kontaktów z dostawcami.

Nasze wymagania

  • wymagane doświadczenie w branży dystrybucyjnej / handlowej (IT Hardware/ mobile / RTV&AGD / technologia / fotowoltaika / zabawki),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - dodatkowe języki na poziomie komunikacji biznesowej mile widziane,
  • praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z zakupami, zaopatrzeniem i/lub product managementem,
  • doświadczenie we współpracy i negocjowaniu warunków z dostawcami i podwykonawcami,
  • zdolności komunikacyjne i negocjacyjne.

To oferujemy

  • szkolenia, rozwój zawodowy i możliwość awansu,
  • pakiet benefitów (multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • możliwość pracy zdalnej,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • ogólnofirmowe i działowe wyjścia i wyjazdy integracyjne (za którymi bardzo tęsknimy w czasie pandemii).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • inicjatywy dobroczynne

Witaj, a właściwie… cześć! Jak Ci mija dzień? Jeżeli właśnie teraz szukasz nowego planu na siebie, nie zwlekaj i dołącz do REWOLUCJI TECHNOLOGICZNEJ XTG!

Obecnie tworzy ją już prawie 100 pracowników (i ciągle rośniemy) zauroczonych w niekorporacyjnym klimacie naszej pracy. Od wielu lat specjalizujemy się w dystrybucji sprzętu IT oraz fotowoltaice, z powodzeniem tworząc globalne centrum zakupowe zaopatrujące Klientów w Polsce, jak i na świecie. Codziennie witamy się i pozdrawiamy w kilkunastu językach, wspólnie budując miejsce pracy, gdzie każdy czuje się ważny i doceniony. To jak pracujemy docenili między innymi redaktorzy BRANDS IT, przyznając nam tytuł Najlepszego Pracodawcy Roku! Więcej o nagrodzie oraz o nas znajdziesz na stronie http://www.xtg.pl/.

Manager / koordynator działu zakupów, Kraków