Oferta pracy

Manager / koordynator działu zakupów

XTG SAO firmie

  • Tyniecka 5a, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

XTG SA

Tyniecka 5a

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem zakupowców,

  • ustalanie celów zakupowych oraz lokalnych/międzynarodowych strategii negocjacyjnych,

  • wdrażanie nowych procesów zakupowych,

  • prowadzenie negocjacji handlowych,

  • optymalizacja procesów oraz kosztów zakupowych,

  • rozwój kontaktów z dostawcami.

Nasze wymagania

  • wymagane doświadczenie w branży dystrybucyjnej / handlowej (IT Hardware/ mobile / RTV&AGD / technologia / fotowoltaika / zabawki),

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - dodatkowe języki na poziomie komunikacji biznesowej mile widziane,

  • praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z zakupami, zaopatrzeniem i/lub product managementem,

  • doświadczenie we współpracy i negocjowaniu warunków z dostawcami i podwykonawcami,

  • zdolności komunikacyjne i negocjacyjne.

To oferujemy

  • szkolenia, rozwój zawodowy i możliwość awansu,

  • pakiet benefitów (multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),

  • możliwość pracy zdalnej,

  • praca od poniedziałku do piątku,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,

  • ogólnofirmowe i działowe wyjścia i wyjazdy integracyjne (za którymi bardzo tęsknimy w czasie pandemii).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

XTG SA

Witaj, a właściwie… cześć! Jak Ci mija dzień? Jeżeli właśnie teraz szukasz nowego planu na siebie, nie zwlekaj i dołącz do REWOLUCJI TECHNOLOGICZNEJ XTG!

Obecnie tworzy ją już prawie 100 pracowników (i ciągle rośniemy) zauroczonych w niekorporacyjnym klimacie naszej pracy. Od wielu lat specjalizujemy się w dystrybucji sprzętu IT oraz fotowoltaice, z powodzeniem tworząc globalne centrum zakupowe zaopatrujące Klientów w Polsce, jak i na świecie. Codziennie witamy się i pozdrawiamy w kilkunastu językach, wspólnie budując miejsce pracy, gdzie każdy czuje się ważny i doceniony. To jak pracujemy docenili między innymi redaktorzy BRANDS IT, przyznając nam tytuł Najlepszego Pracodawcy Roku! Więcej o nagrodzie oraz o nas znajdziesz na stronie http://www.xtg.pl/.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy