Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager - Kosmetolog

"FELIX" Paulina Matuszewska

  • Zielona 6
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Zielona 6

Bielsko-Biała

Klinika Studio Paula kosmetologia estetyczna, to specjalistyczny gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej będący już 17 lat na rynku pracy i w dalszym ciągu intensywnie rozwijający się. Naszym atutem jest praca na innowacyjnych liniach kosmetycznych i zaawansowanych technologiach. Jesteśmy liderem ww. usług w regionie. Od wielu lat pracujemy na zaufanie naszych klientów, dostarczając im wysoką jakość świadczonych usług, bezpieczeństwo i efektywność zabiegów. Nasz zespół tworzą specjaliści różnych dziedzin, którzy oprócz profesjonalizmu, stanowią zgraną i dobrze uzupełniającą się grupę młodych ludzi

Twój zakres obowiązków:

  • Planowanie, koordynacja i wdrażanie działań marketingowych ATL i BTL dbanie o spójność komunikacji we wszystkich mediach,
  • Planowanie i nadzorowanie tworzenia materiałów oraz sprawdzenie efektywności ich wykorzystania
  • Opracowywanie i realizowanie planów komunikacji marketingowej dla kliniki
  • Ofertowanie i poszukiwanie nowych kanałów dystrybucji
  • Zaangażowanie w tworzenie i realizację strategii kliniki
  • Dbanie o wizerunek i budowanie marki
  • Współpraca z działem kosmetologów i recepcji
  • Organizacja pracy pracowników, nadzór nad jakością pracy
  • Ustalanie harmonogramu i planu działań
  • Przydzielanie zadań pomiędzy pracowników
  • Kontrola właściwej realizacji przebiegu powierzonego projektu /zlecenia
  • Odpowiedzialność za realizację działań zespołu i planów sprzedażowych

Nasze wymagania:

  • Posiadasz minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży/zarządzaniu zespołem
  • Jesteś biegły w obsłudze kanałów marketingowych
  • Masz wrodzoną zaletę nawiązywania relacji interpersonalnych,
  • Satysfakcja klienta to Twój priorytet,
  • Cechuje Cię samodzielność i nastawienie na wynik sprzedażowy
  • Posiadasz umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz całego zespołu
  • Posiadasz wysoką kulturę osobistą
  • Jesteś kreatywny i zaangażowany w wykonywanie powierzonych zadań

To Oferujemy:

  • Pracę w polskiej firmie z ponad 17 letnim doświadczeniem
  • Zatrudnienie B2B + atrakcyjne premie
  • Możliwość rozwoju
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Kreatywne środowisko pracy
  • Możliwość z korzystania z zabiegów z oferty kliniki

Dołącz do prężenie rozwijającej się firmy, która wyznacza trendy w branży Beauty.

Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca ta praca jest dla Ciebie!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: [email protected] z dopiskiem: Praca manager kliniki oraz zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne