Logo Pracuj.pl

Manager Księgowości (projekty, systemy i procesy finansowe)

AuchanO firmie

  • Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie strategii digitalizacji, automatyzacji i upraszczania procesów finansowo – księgowych,
  • Standaryzacja i dokumentowanie procesów w celu zarządzania ryzykiem (procedury),
  • Odpowiedzialność za zapewnienie bezpiecznej, wiarygodnej wymiany informacji między systemami, wdrażanie usprawnień w procesach FK,
  • Zarządzanie projektem wdrożenia Oracle Fusion i standaryzacji procesów FK,
  • Digitalizacja rozliczeń podróży służbowych,
  • Digitalizacja innych dokumentów – wdrożenie rozwiązań do skanowania,
  • W przyszłości - wdrażanie RPA (Robotic Process Automation),
  • Praca w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość nabycia bogatego doświadczenia i rozwoju przy realizacji ambitnych celów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie wdrażania systemów finansowo księgowych, w szczególności Oracle,
  • Umiejętność standaryzacji procesów i procedur,
  • Wiedza na temat rachunkowości – planu kont, struktur danych finansowych (segmenty), schematów księgowych (dekretacji), standardów rachunkowości i podatków,
  • Wiedza na temat interfejsów systemowych – w kontekście przetwarzania danych finansowych,
  • Rozumienie zależności w strukturach danych – od dokumentu źródłowego do sprawozdania,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • Umiejętność planowania i egzekwowania prac projektowych, rozwiązywania problemów,
  • Inicjatywa, konsekwencja i determinacja,
  • Biegła w mowie i piśmie znajomość języka angielskiego lub/i francuskiego,
  • Preferowane wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Rozwój w organizacji, której kultura jest oparta na pasji do dobrego jedzenia i produktów godnych zaufania.
  • Zaufanie do podejmowanych przez Ciebie nowych inicjatyw budujących relację z mieszkańcami i umacniająch pozycję sklepu na lokalnym rynku, dzięki czemu rozwiniesz swoją przedsiębiorczość.
  • Umożliwimy Ci działanie zgodne z zasadami odpowiedzialnego biznesu. Szczególnie ważne jest dla nas przeciwdziałanie marnotrawstwu żywności i użycia plastiku oraz promocja zdrowego jedzenia i zmniejszenie naszego śladu węglowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.
  • Ubezpieczenie medyczne i na życie.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pakiet opieki medycznej
  • wolontariat w godzinach pracy
  • akcjonariat pracowniczy
  • karta Multisport
  • Super Rabat
  • dofinansowanie do posiłków

Manager Księgowości (projekty, systemy i procesy finansowe), Piaseczno