Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager - Lider Sportu

  • Warszawa, Marki, Ząbki, mazowieckie
  • Kierownik
  • 28.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W Decathlon wspólnie dążymy do tego, aby uczynić sport źródłem przyjemności dla wszystkich. W naszym działaniu kierujemy się dwiema głównymi wartościami: witalnością oraz  odpowiedzialnością. Jesteśmy przekonani, że szczęście naszych pracowników przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

    Kochasz sport? Twoja ulubiona dyscyplina sportowa nie ma przed Tobą tajemnic? Marzysz o tym, aby zarażać innych miłością do sportu, a wraz ze swoim zespołem upowszechniać ukochaną przez siebie dyscyplinę sportową? Nie znasz słowa nuda?  Masz mnóstwo pomysłów, które chcesz realizować? Myślisz, że prowadzenie własnego biznesu byłoby ciekawe?

    TO O TOBIE?

    SUPER, BO DECATHLON TO WŁAŚNIE EKIPA TAKICH PASJONATÓW!
    W Decathlon czekają na Ciebie przepełnione sportem dni w pracy, zgrany zespół, którego będziesz Liderem. Wraz ze swoją ekipą stworzysz projekt biznesowy w oparciu o politykę handlową firmy.

    Pełniąc tę rolę będziesz mieć realny wpływ na rozwój dyscypliny sportu, którą się pasjonujesz poprzez tworzenie społeczności lokalnych wśród naszych klientów. Mając na celu ich zadowolenie i sportową satysfakcję zadbasz o właściwe zarządzanie zapasem, ekspozycję i odpowiedni dobór produktów. Będziesz miał swobodę działania oraz możliwość aktywnego wdrażania swoich pomysłów.

    Kluczowe obowiązki:
    - tworzysz projekt wraz ze swoim zespołem,
    - budujesz swój zespół poprzez samodzielną rekrutację,
    - jesteś pierwszym szkoleniowcem swojego zespołu,
    - planujesz budżet i jesteś odpowiedzialny za dany sport na swoim sektorze,
    - bierzesz udział w zarządzaniu działem,
    - proponujesz i wdrażasz działania mające na celu poprawę organizacji pracy i poprawy wyników ekonomicznych sklepu,

    Jeśli:

    - uprawiasz sport i jesteś pasjonatem swojej dyscypliny sportowej,
    - posiadasz doświadczenie pracy w ludźmi,
    - czujesz się liderem,
    - uwielbiasz pracę w zespole i zależy Ci na własnym rozwoju oraz swojego zespołu,
    - lubisz zmieniać rzeczywistość, w której żyjesz,
    - potrafisz motywować siebie i innych do osiągania wyniku,
    - masz ukończone studia wyższe (min. I stopień),
    - jesteś otwarty na pracę w innych miastach w Polsce (w przyszłości),

    ... to ta oferta pracy jest dla Ciebie!
    Dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, a nie doświadczenie.
    Oferujemy:
    - umowę o pracę na pełen etat,
    - kartę MULTISPORT,
    - kartę zniżkową na zakupy w sklepie,
    - prywatną opiekę medyczną,
    - szereg profesjonalnych szkoleń, w tym technicznych,
    - możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
    - wspólne uprawianie sportu i treningi,
    - możliwość testowania naszych produktów,
    - sportową i wyjątkową atmosferę pracy,
    - pracę w młodym zespole,
    - konkurencyjne wynagrodzenie,

    Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!
    Do CV, dołącz zdjęcie/film jak uprawiasz sport.
    bottom

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected]. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link:

    INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.