Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Logistyki Wewnętrznej

  • Świdnica, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 06.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top

Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. to krajowy lider w sprzedaży profesjonalnych narzędzi, maszyn i urządzeń technicznych. Na rynku działamy od 1990 roku. Istotą naszej działalności jest dostarczanie podmiotom z segmentu kluczowych gałęzi przemysłu skutecznych i kompleksowych rozwiązań technicznych. Zadanie to realizuje 160-osobowy zespół specjalistów pracujących w 18 oddziałach.

Posiadamy magazyn o powierzchni składowania 7000m², na którym znajduje się ponad 40 tys. produktów, obsługiwany systemem magazynowym WMS. Obecnie w celu optymalizacji procesów logistycznych wdrażamy system automatycznych regałów magazynowych. W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

MANAGER LOGISTYKI WEWNĘTRZNEJ

Miejsce pracy: Świdnica
region: województwo dolnośląskie
Nr ref.: ML / 11-2017

Jeśli w pełni angażujesz się w pracę, skutecznie dążysz do celu, nie boisz się wyzwań, jesteś ambitny, kreatywny i lojalny… Twoje miejsce jest wśród nas.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • optymalizacja, organizacja i zarządzanie procesami logistycznymi (magazynowanie, reklamacje, transport)
  • zarządzanie i kontrola nad procesem przyjęcia dostaw oraz wysyłki towaru
  • zarządzanie zespołem 24 pracowników
  • nadzór i kontrola nad prawidłowym obiegiem dokumentacji
  • kontrola kosztów transportu i terminowości dostaw
  • odpowiedzialność za wskaźniki logistyczne
  • monitorowanie przestrzegania standardów operacyjnych i raportowanie wyników
  • kontrola stanów magazynowych, koordynacja inwentaryzacji
  • współpraca z firmami spedycyjnymi
  • współpraca z innymi działami firmy, w szczególności z Działem Zakupów oraz z Działem Handlowym

OFERUJEMY:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży narzędziowej działającej na polu nowoczesnych rozwiązań technicznych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • możliwości realizacji własnych pomysłów zapewniających rozwój firmy

WYMAGANIA:

  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków
  • doświadczenie w organizowaniu i nadzorowaniu procesów logistycznych
  • praktyczna znajomość procesów związanych z gospodarką magazynową oraz obiegiem dokumentów
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (logistyka, zarządzanie, transport lub pokrewne)
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów w branży logistycznej
  • doświadczenie w zarządzaniu systemem WMS
  • doświadczenie w optymalizacji wskaźników jakości i wydajności magazynu
  • umiejętność efektywnego planowania i działania w oparciu o wyznaczone cele

Przy doborze pracowników zwracamy szczególną uwagę na kwalifikacje i predyspozycje kandydatów, które odpowiadać powinny profilowi świadczonych przez nas usług. Osoby, które dołączą do naszego zespołu, będą miały okazję sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności uczestnicząc w nowatorskich projektach. Praca u nas daje możliwości rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego.

Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi! Czekamy na Ciebie!

Więcej informacji: www.eltech.com.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się