Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Magazynu

DIVERSE

  • Bysewska 23, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

DIVERSE

Bysewska 23

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej

  • Nadzór nad terminową i kompletną realizacją zamówień, wysoką jakością wysłanych produktów

  • Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów

  • Rozpatrywanie reklamacji związanych z brakami i uszkodzeniami towarów powstałych w magazynie

  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających i optymalizujących działanie magazynu

  • Zarządzanie budżetem, ustalanie i monitoring wskaźników KPI oraz raportowanie

  • Zarządzanie podległym zespołem

  • Zwiększanie efektywności pracy oraz efektywności składowania

  • Ścisła współpraca z różnymi działami firmy

  • Przygotowanie, kontrola i aktualizacja instrukcji magazynowych

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP i PPOŻ

Nasze wymagania

  • Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość branży i zagadnień z obszaru logistyki magazynowej

  • Doświadczenie w zarządzaniu minimum 20 osobowym zespołem pracowników

  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne, przywódcze i analityczne

Mile widziane

  • Znajomość SAP

  • Znajomość język angielski w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy o pracę

  • pakiet benefitów (pakiet sportowy, ubezpieczenie, opieka medyczna)

  • zniżkę na odzież marki Diverse

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi