Manager Magazynu i Logistyki

Hurtownia Farmaceutyczna SłonecznaO firmie

Hurtownia Farmaceutyczna Słoneczna

Saska 27

Kraków

MANAGER MAGAZYNU I LOGISTYKI

OBOWIĄZKI:

  • koordynacja i nadzór nad realizacją bieżących operacji magazynowych,
  • zarządzanie podległym personelem,
  • nadzór nad infrastrukturą magazynową,
  • przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji,
  • nadzór nad realizacją procedur.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy w magazynie na podobnym stanowisku
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • doskonałe umiejętności organizacyjne, odpowiedzialność oraz dbałość o szczegóły

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w pracy w hurtowni farmaceutycznej
  • znajomość prawa farmaceutycznego

OFERUJEMY:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w systemie jednozmianowym
  • stabilne warunki zatrudnienia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r. , Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy