Oferta pracy

Manager Magazynu

GOMEZ SPÓŁKA AKCYJNA

św. Mikołaja 1

Swadzim (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i organizowanie pracy zespołów magazynowych (przyjęcia, zwroty, wydania);

  • Odpowiedzialność za prawidłową realizację procesów operacyjnych, magazynowych;

  • Realizacja wskaźników operacyjnych i ekonomicznych procesów magazynowych;

  • Opracowywanie wewnętrznych norm i procedur, wdrażanie norm jakościowych;

  • Nadzór nad stanami magazynowymi oraz procesem inwentaryzacji w magazynie;

  • Usprawnianie procesów, wskaźników oraz działania mające na celu optymalizację zagospodarowania przestrzeni magazynowej;

  • Raportowanie do Zarządu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: logistyka, gospodarka magazynowa lub pokrewne;

  • 5-cio letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku, w magazynie eCommerce,

  • Mile widziane w kanale sprzedaży B2C

  • Umiejętności i doświadczenie praktyczne w zarządzaniu zespołem 100 fte i powyżej;

  • Znajomość procesów i wskaźników magazynowych oraz doświadczenie praktyczne

  • w ich usprawnianiu i optymalizacji;

  • Umiejętności analityczne i planistyczne;

  • Komunikatywność i proaktywność;

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz działania w dynamicznym środowisku;

  • Uczciwość i odpowiedzialność;

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel;

  • Mile widziana znajomość systemu SAP.

To oferujemy

  • Dofinansowanie karty Multisport;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Program poleceń współ/pracowniczych;

  • Nagrody jubileuszowe;

  • Zniżki na firmowe produkty.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • nagrody jubileuszowe

Gomez to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomez.pl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze kolekcje marek takich jak: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Guess, Liu Jo, Calvin Klein, Pinko, Versace, Lagerfeld, Lauren Ralph Lauren, Lacoste i inne. Wierzymy, że ubranie jest integralną częścią każdego z nas – jest odzwierciedleniem naszej osobowości i charakteru. Kochamy modę i żyjemy nią. Chcemy wciągać naszych klientów i pracowników w pełną przygód podróż po stolicach mody na całym świecie, najnowszych trendach i nowatorskim designie. Wciąż nam mało, dlatego cały czas się rozwijamy powiększając ofertę o nowe marki i zmieniamy salony, bo dbamy o najwyższy komfort naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy