Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Makroregionu

GP People Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer

Po drodze nam z osobami, dla których szklanka jest do połowy pełna i mają apetyt napełnić ją po brzegi. Szukamy osób znających specyfikę rynku na terenie regionu południe w branży FMCG.

Jeśli kierowanie pracą zespołu sprzedażowego jest tym czym chcesz się zajmować zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Manager MakroregionuNumer ref.: Miejsce: województwo Śląskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie, Dolnośląskie, Opolskie

Nasz klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • wynagrodzenie w wysokości 9000 zł netto
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej marce w produkcji wyrobów mącznych
  • czytelny system premiowy i premie miesięcznie związane z realizacją celów sprzedażowych
  • możliwość pracy w systemie zadaniowym w terenie wskazanych województw
  • narzędzia służbowe, do wykorzystania na określonych zasadach w ramach potrzeb prywatnych
  • pakiet benefitów pozapłacowych: karty benefit, ubezpieczenie grupowe oraz rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach
  • zaufanie do Twoich kompetencji i duży zakres samodzielności

Czekają na Ciebie następujące zadania:

  • planowanie i odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży 6-cio osobowego zespołu
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz rozwój portfela klientów
  • zarządzanie budżetem lokalnym i centralnym w optymalny sposób
  • zarządzanie dystrybutorami, sieciami lokalnymi i podhurtami w podległym makroregionie
  • prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji z Klientami
  • zarządzanie zespołem sprzedażowym, rozwijanie umiejętności i kompetencji handlowców
  • koordynowanie procesu wprowadzania nowych produktów na rynek, wspieranie działań promocyjnych i marketingowych
  • zarządzanie łańcuchem dostaw produktów w ramach współpracy z dystrybutorami jak i sieciami lokalnymi

Szukamy Ciebie jeśli:

  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie na kierowniczym stanowisku w sprzedaży FMCG [warunek konieczny]
  • posiadasz wiedzę nt. rynku lokalnego Regionu Południe – woj. Śląskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie, Opolskie, Dolnośląskie
  • lubisz pracę z ludźmi bo przynosi Ci satysfakcję poprzez osiągane rezultaty
  • wiesz czym jest praca w terenie, teamwork i customer experience
  • jesteś dobrym organizatorem zadań swoich i zespołu
  • świetnie organizujesz się w dynamicznym środowisku zawodowym
  • posiadasz wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne