Oferta pracy

Manager małego hotelu

MASSIMO O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Kierownik

Firma Massimo z sukcesem funkcjonuje na rynku hotelowym od 12 lat. Stawia na rodzinną atmosferę, daje duże możliwości rozwoju wraz ze wzrostem zaangażowania w rozwój firmy. Obiekt , który poszukje menedżera jest nowootwartym kameralnym miejscem z kilkunastoma pokojami.

Poszukujemy osoby, której pasją jest hotelarstwo, zaangażowanej, kreatywnej , lubiącej podejmować nowe wyzwania.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe zarządzanie obiektem
  • Rekrutacja i rozliczanie pracowników
  • Utrzymywanie najwyższej jakości obsługi klienta i dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • Analiza wyników sprzedaży i sporządzanie raportów,
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami oraz załogą,
  • Planowanie działań reklamowych i promocyjnych,
  • Ustalenie i kontrolowanie obowiązujących standardów,
  • Skuteczne zarządzanie zespołem,
  • Reagowanie na trendy na rynku,
  • Przygotowywanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Umiejętność budowania relacji międzyludzkich,
  • Kreatywność
  • Dyspozycyjność
  • Zdolność do samodzielnej organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • pracę w atmosferze wzajemnego wsparcia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • długoterminową współpracę
  • niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy