Logo Pracuj.pl

Manager - Manufaktura Cukierków

MANUFAKTURA CUKIERKÓW sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
5 000–7 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
5 000–7 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca zdalna

MANUFAKTURA CUKIERKÓW sp. z o.o.

Szeroka 33

Toruń

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Skuteczne zarządzanie lokalem sprzedażowo-gastronomicznym

Zarządzanie oraz motywowanie kilkunastoosobowego zespołu pracowników

Kontakt z dostawcami i odbiorcami

Dbanie o najwyższy poziom obsługi klienta

Organizacja codziennej pracy oraz dbałość o wizerunek lokalu

Kontrola oraz przygotowywanie dokumentacji prowadzonej dla Sanepidu i Księgowości

Raportowanie pracy własnej oraz podległego Zespołu

Nasze wymagania

Doświadczenia na stanowisku kierowniczym

Doświadczenia w zarządzaniu zespołem

Samodzielności, skuteczności i odpowiedzialności w działaniu

Umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych

Umiejętność pracy w zespole, optymalnej organizacji pracy

Nastawienia na realizację celu

Analitycznego myślenia

Poczucia odpowiedzialności za projekt

Innowacyjności i kreatywności

Umiejętności pracy pod presją czasu

Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

To oferujemy

Pracę w wyjątkowym, kolorowym miejscu uwielbianym przez dzieci i dorosłych

Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem premiowym za osiągane wyniki

Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Pracę z kreatywnym Zespołem

Możliwość posiadania karty Benefit oraz pakietu medycznego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O nas

Manufaktura Cukierków jest firmą obecną na rynku od 2011 roku. Manufaktura Cukierków to słodkie miejsce na mapie Torunia, to połączenie sklepu wraz z wytwarzaniem słodyczy na oczach Klientów. Często odwiedzana przez wycieczki oraz osób indywidualnych, które poszukują kreatywnych atrakcji dla dzieci. Manufaktura Cukierków oferuje produkty bardzo wysokiej jakości, bez glutenowe, bez laktozy, vegańskie oraz z ksylitolu. Do naszego zespołu poszukujemy osobę na stanowisko:

Manager - Manufaktura Cukierków, Szeroka 33, Toruń