Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Manager Marketingu ds. wsparcia i rozwoju sprzedaży

ECOL-UNICON Sp. z o.o.

Marynarki Polskiej 163

Młyniska

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i realizacja strategii marketingowych wspierających cele biznesowe spółki

  • Generowanie leadów biznesowych

  • Analizowanie i optymalizacja efektywności prowadzonych działań marketingowych

  • Badanie potrzeb rynku, przygotowywanie analiz o sytuacji rynkowej i trendach na rynku

  • Monitorowanie pozycji konkurentów na rynku

  • Koordynacja wdrażania narzędzi marketingowych wspierających sprzedaż (katalogi, foldery, działania online marketingu)

  • Ścisła współpraca z obszarem handlowym

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w koordynowaniu działań marketingowych / zarządzaniu zespołem marketingowym w branży B2B

  • Wykształcenie wyższe marketingowe

  • Znajomość branży technicznej, budowlanej, inżynierii sanitarnej będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w opracowywaniu i realizacji strategii marketingowych produktów i grup produktów, poparte udokumentowanymi sukcesami

  • Praktyczna znajomość narzędzi marketing automation

  • Umiejętności posługiwania się narzędziami: Google Analytics, CMS, CRM i innymi narzędziami marketingowca

  • Umiejętność planowania oraz zarządzania budżetem,

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację i pracę

  • Orientacja na klienta: zewnętrznego/wewnętrznego

  • Kreatywność i otwartość umysłu, think outside the box

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Samodzielność, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy, determinacja w realizacji celów i umiejętność powiązania prowadzonych działań z celami biznesowymi

  • Prawo jazdy kat. B

  • Praktyczna umiejętność posługiwania się narzędziami MS Office (Power Point, Excel, World)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwości rozwoju

  • Bogaty pakiet świadczeń pracowniczych

  • Pełną wyzwań pracę w młodym, kreatywnym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie