Manager Marketingu Ecommerce

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 06.07.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 10.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK Pharma współpracuje z szeroko pojętą branżą farmaceutyczną. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów średniego i wyższego szczebla na potrzeby producentów i dystrybutorów leków, sprzętu i wyrobów medycznych, firm biotechnologicznych oraz dostawców usług medycznych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

    Dla Naszego Klienta - firmy handlowej, która jest jednym z liderów na rynku w obszarze e-commerce i posiada szeroki asortyment z obszaru lektów, suplementów diety, dermokosmetyków, kosmetyków i pokrewnych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

    Manager Marketingu eCommerce
    miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • kreowanie strategii i bieżącej komunikacji marketingowej w eCommerce
    • zarządzanie podległym zespołem
    • nadzór nad terminowością i spójnością realizacji akcji marketingowych grupy
    • współpraca z agencjami kreatywnymi, badawczymi i partnerami zewnętrznymi w obszarze aktywności marketingowych.
    • działalność operacyjna związana z produkcją narzędzi marketingowych
    • analiza trendów w digital marketingu
    • dbałość o pozytywny wizerunek w komunikacji z klientem
    • koordynacja aktywności marketingowych online
    Wymagania:
    • wykształcenie  wyższe
    • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami i działaniami Marketingu eCommerce
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • znajomość marketingu internetowego oraz stosowanych narzędzi
    • wspierających ( także metod pomiaru efektywności kampanii)
    • znajomość obszaru digital marketingu
    • znajomość narzędzi analityki działań internetowych( m.in.Google Analytics).
    • wysokie zdolności interpersonalne
    • kreatywność
    • sumienność i bardzo dobra organizacji pracy

    Oferujemy:
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, powierzonych obowiązków i osiąganych wyników
    • możliwość samodzielnego realizowania zadań
    • narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku
    • różnorodność – ciekawych współpracowników, doświadczoną kadrę menadżerską i dyrektorską
    • logikę i pozytywne emocje
    • ulubione miejsce pracy
    • atmosferę wsparcia i życzliwość
    • wysokie standardy etyczne
    • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
    • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne).

    Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HRK S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), pl. Bankowy 2; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rodo@hrk.pl - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą;