Oferta pracy

Kierownik Salonu NISSAN

Grupa PGD - NISSAN Japan MotorsO firmie

  • Jasnogórska 60, Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Japan Motors to sieć autoryzowanych salonów samochodowych oraz serwisów mechanicznych i blacharsko-lakierniczych działających w 9. lokalizacjach na terenie kraju. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu Grupy PGD. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planów w podległym dealerstwie marki Nissan dla działu sprzedaży i serwisu
  • Rekrutacja, szkolenie i nadzór nad jakością pracy kilkunastoosobowego zespołu (salon + serwis przy wsparciu Koordynatora Serwisu)
  • Nadzór nad obsługą klientów wg standardów firmy i importera
  • Praca z zespołem nad budowaniem bazy nowych Klientów poprzez aktywne działania handlowe
  • Prowadzenie wraz z zespołem bazy Klientów w CRM, planowanie i terminowa realizacja kontaktów, utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych pojazdów oraz dokumentacji prowadzonych transakcji
  • Wykonywanie okresowej analizy sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji
  • Raportowanie realizacji zadań do Dyrektora Operacyjnego Marki

  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu działem sprzedaży samochodów nowych
  • Posiadasz doświadczenie w budowaniu i skutecznym motywowaniu podległego zespołu
  • Możesz pochwalić się wysokimi wynikami handlowymi
  • Jesteś zorientowany na realizację wyznaczonych celów i wysoką jakość pracy
  • Posiadasz zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Cechuje Cię samodzielność i pro aktywność w działaniu
  • Swobodnie posługujesz się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie złożone z podstawy oraz premii miesięcznej i kwartalnej
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy także do użytku prywatnego (samochód służbowy, telefon, laptop)
  • Szkolenia produktowe i menadżerskie
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny
  • Dofinansowane karty Benefit MultiSport
  • Super oferta pracownicza! - zakup lub wynajem samochodu na preferencyjnych warunkach
  • Udział w corocznym konkursie Tytany, gdzie nagrodą jest atrakcyjna wycieczka zagraniczna
  • Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy
  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Cykliczne wyjazdy i spotkania integracyjne, Mikołajki dla Dzieci, Wigilie pracownicze, itp.
  • Realną możliwość rozwoju, przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony ekspertów
  • Pracę na najwyższych standardach

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy