Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Obiektu

PI MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

 Operator Hotelowy, zajmujący się kompleksową obsługą inwestycji hotelowych, w związku z przejęciem w zarządzanie nowych obiektów, poszukuje kandydatów na stanowisko

Idealny kandydat to osoba pro – aktywna, umiejąca samodzielnie podejmować decyzje i brać za nie  odpowiedzialność

Opis stanowiska:

  • zarządzanie operacyjne, celem zapewnienia efektywnej działalności 2 obiektów (apartamentów z restauracją oraz hotelu butikowego)
  • opracowanie strategii marketingowo - sprzedażowej - pozyskiwanie nowych klientów
  • tworzenie i realizacja budżetu operacyjnego
  • wdrażanie rozwiązań, nadzorowanie przestrzegania standardów operacyjnych, optymalizacja procesów
  • budowanie pozytywnych relacji z Gośćmi, dbałość o jakość obsługi i pozytywny wizerunek obiektów hotelowych i restauracji
  • nadzorowanie i koordynowanie pracy podległego personelu

Od kandydatów oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w branży hotelarsko – gastronomicznej – wymóg niezbędny
  • umiejętności kompleksowego zarządzania zespołem oraz obiektem
  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office / oprogramowanie hotelowe)
  • umiejętności wyznaczania priorytetów i koordynowania kilku zadań jednocześnie
  • skuteczności w działaniu i determinacji w dążeniu do celu
  • elastyczności i dyspozycyjności
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilną formę zatrudnienia
  • odpowiedzialne stanowisko z perspektywą rozwoju zawodowego
  • dużą autonomia działania
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • komfortowe warunki i nowoczesne narzędzia pracy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne