Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Obiektu nad morzem

O.W. " GRYF " Wioletta Łącka

  • Pobierowo (pow. gryficki)

    Pobierowo (pow. gryficki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie i koordynowanie działalności Ośrodka

  • tworzenie strategii obiektu i jej realizacja

  • zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług

  • zapewnienie wysokiego obłożenia Obiektu

  • raportowanie wyników pracy do bezpośredniego przełożonego

  • planowanie, organizowanie i koordynowanie działań na terenie obiektu

  • organizacja usług wczasowych, hotelarskich, pobytów konferencyjnych i szkoleniowych oraz imprez okolicznościowych

  • nadzorowanie i kontrolowanie jakości świadczonych usług w celu zagwarantowania odpowiednich standardów,

  • współpraca z dostawcami oraz nadzorowanie dostaw produktów,

  • współpraca z portalami rezerwacyjnymi,

  • współtworzenie oraz realizacja strategii firmy w obszarze powierzonych zadań,

  • nastawienie na osiąganie wymiernych celów i aktywne poszukiwanie możliwości maksymalizowania przychodów,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dużym obiekcie hotelowym

  • Znajomość standardu obsługi Gości

  • Wysokie umiejętności przywódcze, bardzo dobra umiejętność organizacji pracy zespołu, motywowania i szkolenia podległych pracowników

  • Samodzielność i umiejętność poszukiwania rozwiązań na napotkane problemy

  • Wysokie umiejętności analityczne pomocne w raportowaniu i realizacji budżetów

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (znajomość j. niemieckiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny system wynagrodzenia

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt menedżerski

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego