Logo Pracuj.pl

Manager obiektu sportowo - rekreacyjnego

Finance Development Bartosz ŚledzińśkiO firmie

  • Kalisz
    Kalisz, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarzadzanie obiektem, w tym prowadzenie właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami eksploatacji, zabezpieczenia i administrowania obiektu;
  • Organizacja pracy i świadczenie usług w zakresie udostępniania obiektu dla klienta indywidualnego i grupowego;
  • Nadzór nad kompleksową obsługą klienta;
  • Prowadzenie działań marketingowych obiektu;
  • Zarządzanie sprzedażą;
  • Zarządzanie obiegiem dokumentacji;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów;
  • Zapewnienie właściwej organizacji pracy wszystkich pracowników zatrudnionych w obiekcie. Motywowanie i szkolenie pracowników;
  • Bieżące zaopatrzenie obiektu w materiały, sprzęt i środki niezbędne do właściwego funkcjonowania obiektu
  • Opracowywanie kalendarza wydarzeń obiektu;
  • Przygotowywanie planów, analiz i sprawozdań dotyczących działalności obiektu;
  • Kreowanie pozytywnych stosunków z otoczeniem wewnętrznym i zewnętrznym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, co najmniej 3 letni staż pracy;
  • Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na tym stanowisku:
  • Znajomość przepisów prawa niezbędnych do właściwego wykonywania obowiązków z zakresu kultury fizycznej, sportu, kodeksu pracy;
  • Znajomość regulacji prawnych z zakresu: BHP i prawa pracy, finansów;
  • Umiejętność pracy z komputerem i obsługi (pakiet MS Office, Word, Excel);
  • Mobilność i dyspozycyjność (prawo jazdy kat. B);
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności społeczne;
  • Samodzielność pracy, umiejętność zarządzania czasem;
  • Umiejętność zarządzania kapitałem ludzkim;
  • Zdolności negocjacyjne, organizacyjne;
  • Tworzenie przyjaznej atmosfery i kultury w miejscu pracy;
  • Znajomość prawa konsumenckiego oraz technik sprzedaży;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Podstawowe szkolenie wprowadzające;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej branży;
  • Stabilność zatrudnienia.

Wymagane dokumenty:

  • Kopie dokumentów potwierdzających posiadanie dodatkowych kwalifikacji

Manager obiektu sportowo - rekreacyjnego, Kalisz