Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Obszaru Sprzedaży

"JAN - DAR" Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja działań podległych pod dany Obszar Sprzedaży Sklepów firmowych oraz pracujących w nich Kierowników i Ekspedientów.

  • Realizacja strategii marketingowej firmy

  • Realizacja planu sprzedaży we współpracy ze wszystkimi komórkami firmy.

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie co najmniej średnie

  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi

  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu

  • umiejętność motywowania pracowników do osiągnięcia jak najwyższego poziomu obsługi

  • wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizacje celów

  • umiejętność zarządzania kosztami

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • ciekawą i samodzielną pracę w młodym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania

  • pracę na pełen etat

  • samochód służbowy, telefon

O nas

Grochola Prawdziwy Chleb.

Jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się piekarni w województwie kujawsko-pomorskim i wielkopolskim.