Oferta pracy

Manager obszaru sprzedaży

QUANTA ENERGY SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer

Quanta Energy S.A. obniża koszty energii w przedsiębiorstwach poprzez projektowanie i budowę instalacji fotowoltaicznych oraz działania z zakresu efektywności energetycznej.

Dzięki specjalizacji w segmencie B2B zapewniamy unikalne rozwiązania finansowe dla firm a nasz zespół projektowo-montażowy zna i rozumie wymagania segmentu dużych instalacji.

W związku z rozwojem struktur sprzedaży poszukujemy utalentowanych osób na stanowisko:

Rynek B2B
(woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie)

NASZA AKTUALNA OFERTA:

  • Szansa na BUDOWĘ własnego Zespołu sprzedaży.
  • Możliwość ROZWOJU osobistego i zawodowego w nowoczesnej organizacji.
  • Konkurencyjny SYSTEM WYNAGRODZENIA: atrakcyjna pensja podstawowa oraz premia i prowizja bez górnego limitu zależna od wyników własnych i Twojego Zespołu.
  • Profesjonalne SZKOLENIA produktowe opracowane na bazie doświadczeń i bogatej wiedzy najlepszych ekspertów w branży.
  • Rozwojowy COACHING sprzedażowy i managerski w teorii i praktyce, prowadzony przez wewnętrznych i zewnętrznych trenerów.
  • Odpowiednie NARZĘDZIA pracy: samochód osobowy klasy D, karta paliwowa, notebook, telefon służbowy, dedykowane systemy CRM.
  • Robienia tego co lubisz i potrafisz najlepiej, czyli MINIMUM administracji przy biurku, MAKSIMUM aktywności w terenie.

TWOJE PRZYSZŁE ZADANIA:

  • Budowa i rozwój struktury sprzedaży na powierzonym obszarze.
  • Realizacja wraz z Zespołem planów sprzedaży produktów fotowoltaicznych i energetycznych.
  • Wspieranie handlowców w codziennej aktywności i osiąganiu celów indywidualnych.
  • Aktywne poszukiwanie i efektywne pozyskiwanie własnych klientów.
  • Budowanie i rozwój długoterminowych relacji z klientami poprzez analizę efektów zastosowanych rozwiązań i up-selling.
  • Zwiększanie znajomości marki i oferty firmy oraz monitoring działań konkurencji.

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku managerskim w dziale handlowym firmy działającej na rynku B2B.
  • Ponadprzeciętnej i udokumentowanej realizacji indywidualnych i zespołowych planów sprzedaży.
  • Umiejętności rekrutacji, motywacji i zarządzania zespołem ambitnych handlowców.
  • Pozytywnego nastawienia i entuzjazmu, który potrafisz przekazać swojemu zespołowi.
  • Wysokiej aktywności, ukierunkowania na cele oraz kreatywnego działania.
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office oraz prawa jazdy kat. B.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy