Oferta pracy

Manager Ochrony

Rekrutacja ukrytaO firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Kierownik

Ogólnopolska firma z branży ochrony osób i mienia poszukuje Kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • reprezentowanie Spółki, prowadzenie rozmów handlowych z nowymi i obecnymi kontrahentami,
  • nadzór nad całością realizowanych zleceń na fizyczną ochronę osób i mienia,
  • dbałość o wysoki poziom świadczonych usług,
  • sporządzanie planów ochrony i instrukcji ochrony,
  • nadzór nad pracą podległych pracowników oraz nad prawidłowością dokumentacji związanej z ochroną obiektów,
  • rekrutacja pracowników,

Wymagania:

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, pozwolenie na broń obiektową,
  • mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym,
  • bardzo dobra znajomość ustawy o ochronie osób i mienia oraz przepisów wykonawczych,
  • znajomość pracy SUFO,
  • znajomość lokalnego rynku przedsiębiorstw,
  • znajomość zagadnień ekonomicznych, kadrowo – płacowych, prawnych,
  • samodzielność, operatywność, dynamika w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy,
  • biegła obsługa komputera,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność,

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy