Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Oddziału - Akademia Piłkarska Champions

STOWARZYSZENIE "AKADEMIA PIŁKARSKA CHAMPIONS"

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i organizowanie życia Akademii Piłkarskiej,

  • kontakt z piłkarzami, rodzicami, trenerami, sponsorami etc.

  • przeprowadzanie treningów przy wykorzystaniu autorskiego systemu szkoleniowego dostosowanego do każdej grupy wiekowej.

Nasze wymagania

  • warunek konieczny: uprawnienia do trenowania piłki nożnej (minimum instruktor/UEFA C),

  • dyspozycyjność w godzinach popołudniowych,

  • chęć rozwoju, poszerzania kwalifikacji.

To oferujemy

  • współtworzenie ogólnopolskiego projektu,

  • szanse szybkiego rozwoju,

  • cykl szkoleń i nadzoru nad pracą,

  • tworzenie własnej ścieżki rozwoju,

  • atrakcyjne warunki finansowe,

  • pogłębienie wiedzy trenerskiej w szkoleniu dzieci i młodzieży,

  • uczestniczenie w krajowych i zagranicznych kursach doszkalających,

  • współfinansowanie kursów, konferencji trenerskich.

Chcesz poznać więcej szczegółów ? Napisz do nas

Prosimy wszystkie zapytania kierować na adres [email protected]

Zostań menagerem Akademii Piłkarskiej Champions na terenie całej Polski !!

Akademia Piłkarska Champions/ Kinder Akademia Piłkarska poszukuje do współpracy osób na stanowisko menagera oddziału!

Jesteś pasjonatem piłki nożnej?

Chciałbyś zarządzać swoim własnym oddziałem Akademii?

Stawiasz swój rozwój trenerski na pierwszym miejscu?

Akademia Piłkarska Champions / KINDER Akademia Piłkarska to ogólnopolski projekt mający na celu podniesienie poziomu szkolenia piłkarskiego dzieci w naszym kraju. W ramach systemu szkolenia prowadzone są zajęcia dla dzieci od 4 roku życia. Poszukujemy osób związanych z piłką nożną, chcących szerzyć w swoim regionie zachodnie standardy szkoleniowe.

Dla pierwszych 5 osób specjalne warunki współpracy.

Nasza Akademia jest dla Ciebie idealnym miejscem!!!

www.tuzaczynasiefutbol.pl

www.facebook.com/KinderAkademiaPilkarska/

www.facebook.com/AkademiaPilkarskaCahmpions/

Przewiń do profilu firmy