Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Oddziału Bankowego

Finana Anna Anasychin

  • Aleksandrów Kujawski

    Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za wynik sprzedażowy placówki bankowej

  • odpowiedzialność za realizację celów jakościowych dotyczących Standardów Obsługi Klienta

  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo sprzedaży i zarządzanie oddziałem zgodnie z procedurami

  • zarządzanie zespołem, m.in. rekrutowanie, wdrażanie, szkolenie i motywowanie nowych oraz obecnych pracowników

  • ustalanie miesięcznych planów marketingowych w ramach dostępnego budżetu,

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, planowanie i udział w akcjach marketingowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie maturalne min. roczne doświadczenie na stanowisku managerskim w strukturach sprzedaży usług finansowych, telekomunikacyjnych, ubezpieczeniowych lub min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży w powyższych branżach

  • doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem sprzedażowym

  • samodzielność oraz umiejętność planowania, organizacji pracy własnej oraz zespołowej

  • komunikatywność, kreatywność i świadomość biznesowa

  • duże zaangażowanie oraz motywacja do pracy i osiągania celów

  • nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z Klientami

To oferujemy

  • pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę

  • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym

  • profesjonalne oraz bezpłatne szkolenia (wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacje zawodowe)

  • pracę w przyjaznym zespole

O nas

Placówki partnerskie Banku Millennium to sieć oddziałów franczyzowych, czyli autonomicznych punktów sprzedaży produktów finansowych działających na licencji Banku Millennium. Placówki partnerskie funkcjonują na terenie całego kraju i posiadają prawo do używania logo i koncepcji biznesowej oraz do sprzedaży produktów Banku.