Oferta pracy

Manager Oddziału

Klient Pracuj.plO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o osiąganie celów operacyjnych oddziału (odpowiedzialność za wynik oddziału)

  • zarządzanie sprzedażą (monitorowanie oraz ocena celów sprzedażowych zespołu)

  • zarządzanie w zakresie organizacyjnym, operacyjnym

  • zarządzanie podległym zespołem (delegowanie, coaching, motywowanie, rozwój)

  • zapewnienie odpowiedniego poziomu obsługi Klientów

  • uczestnictwo w negocjacjach z Klientami oraz doradztwie technicznym dla Klientów

  • bieżący monitoring rynku, konkurencji

  • poszukiwanie nowych możliwości rozwoju oraz rozwiązań dla Klientów

  • przygotowywanie niezbędnych sprawozdań i prezentacji w zakresie swojej odpowiedzialności

  • budowanie silnej pozycji na rynku, dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • co najmniej 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej poparte sukcesami

  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu budżetem i wynikiem

  • umiejętność zarządzania ludźmi

  • wysoka dojrzałość biznesowa

  • znajomość lokalnego rynku (inwestycje, przemysł itp.)

  • umiejętność prowadzenia negocjacji oraz budowania długofalowych relacji z Klientem

  • determinacja w działaniu, zapał do pracy i orientacja na wynik

  • wykształcenie wyższe (preferowane technine lub ekonomiczne)

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w firmie będącej liderem na rynku w swojej branży

  • pracę na samodzielnym i ambitnym stanowisku

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju

  • stabilizację zatrudnienia (umowa o pracę)

  • szeroki pakiet benefitów

  • narzędzia pracy (auto, laptop, telefon)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • karty przedpłacone

Klient Pracuj.pl

Rekrutacja prowadzona jest dla naszego Klienta, będącego liderem rynkowym w swojej dziedzinie, w branży technicznej.

Przewiń do profilu firmy