Oferta pracy

Manager Oddziału Handlowego (branża techniczna)

PROMAG S.A. - rozwiązania intralogistyczneO firmie

PROMAG S.A. - rozwiązania intralogistyczne

Romana Maya 11

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o osiąganie celów biznesowych Oddziału

  • efektywne zarządzanie sprzedażą, budżetem oraz kilkunastoosobowym zespołem

  • zapewnienie skutecznej realizacji zadań operacyjnych Oddziału w zakresie oferowanych rozwiązań dla Klientów

  • uczestnictwo w negocjacjach z Klientami oraz doradztwie technicznym dla Klientów

  • monitorowanie i analiza trendów rynkowych oraz działań konkurencji

  • poszukiwanie nowych obszarów sprzedaży oraz możliwości rozwoju na rynku

  • przygotowywanie niezbędnych sprawozdań

  • budowanie silnej pozycji na rynku, dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej poparte sukcesami

  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu budżetem oraz wynikiem

  • umiejętność zarządzania ludźmi

  • wysoka dojrzałość biznesowa

  • znajomość lokalnego rynku (inwestycje, przemysł itp.)

  • umiejętność prowadzenia negocjacji oraz budowania długofalowych relacji z Klientem

  • determinacja w działaniu, zapał do pracy i orientacja na wynik

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne)

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży

  • stały kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi

  • pracę na samodzielnym i ambitnym stanowisku

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju

  • umowę o pracę

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover

  • dofinansowanie do posiłków w stołówce firmowej

  • ubezpieczenie na życie

  • ubezpieczenie z funduszem emerytalnym (warunek: umowa na czas nieokreślony, min. 2 lata stażu w firmie)

  • PPK

  • bony świąteczne, nagrody jubileuszowe

  • niezbędne narzędzia pracy

PROMAG S.A. (www.promag.pl) to wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprzętu transportu wewnętrznego. Od prawie 40 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. W dążeniu do doskonałości, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsłudze na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy