Oferta pracy

Manager oddziału

Klient Pracuj.plO firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za pozyskiwanie nowych klientów i aktywny udział w sprzedaży i negocjacjach,

  • Budowanie stałego, skutecznego zespołu sprzedawców – odpowiedzialność za proces rekrutacji, wdrożenia oraz rozwijania kompetencji sprzedażowych podległych pracowników,

  • Planowanie i przeprowadzanie akcji marketingu lokalnego,

  • Zarządzanie operacyjne oddziałem – budowanie i rozwijanie wyznaczonej strategii sprzedaży, przygotowanie i nadzór nad realizacją planów finansowych, zestawienia i raporty sprzedażowe, analiza efektywności działań sprzedażowych, marketingowych i promocyjnych,

  • Budowanie profesjonalnych relacji z klientami,

  • Wyznaczanie nowych kierunków rozwoju oddziału,

  • Wprowadzanie do oferty nowych produktów i usług,

  • Odpowiedzialność za prawidłowy, zgodny z procedurami obieg dokumentów.

Nasze wymagania

  • Min. dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym – głównie telesprzedaży, telemarketingu, call center,

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży usług w sektorze B2C i B2B,

  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji,

  • Skuteczność w realizowaniu celów sprzedażowych,

  • Umiejętność budowania zaangażowanego i zmotywowanego zespołu,

  • Kreatywność w zakresie opracowywania skutecznych działań promocyjnych,

  • Wysokie zdolności organizacyjne, samodzielność i inicjatywa w działaniu,

  • Znajomość zasad marketingu i promocji,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych kompetencji,

  • Premie uzależnione od wyniku finansowego zarządzanego oddziału,

  • Umowę o pracę,

  • Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie,

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • Możliwości kreowania i wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,

  • Benefity (m.in. dofinansowanie do kursów językowych, opiekę medyczną).

Klient Pracuj.pl

Dla naszego klienta z branży usługowej, poszukujemy osoby na stanowisko: Manager oddziału.

Przewiń do profilu firmy