Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager oddziału północno zachodniego

  • lubuskie
  • Kierownik
  • 10.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Hydro - Assistance jest polską firmą działajacą na styku pomiędzy firmami ubezpieczeniowymi a właścicielami nieruchomości lub firmami budowlanymi.
    Zajmujemy się likwidację techniczną szkód zalaniowych. Od 10 lat specjalizujemy się w osuszaniu po zalaniach, wykrywaniu miejsc przecieku, odgrzybianiem oraz dezynfekcją nieruchomości.
    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
    odwiedź naszą stronę internetową: www.hydrotakt.pl

    Opis stanowiska:

    • Organizacja pracy w oddziale
    • Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi współpracownikami
    • Wykonywanie oględzin, pomiarów, przeprowadzanie wywiadów w miejscach zalań
    • Sporządzanie dokumentacji, protokołów, kosztorysów, zdjęć

    Wymagania:

    • Wiedza z zakresu budownictwa oraz instalacji wodno-kanalizacyjnej
    • Umiejętność obsługi komputera
    • Prawo jazdy kategorii “B”
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Przestrzeganie zasad kulturalnej obsługi klienta
    • Dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Współpracujemy w oparciu o umowę o pracę
    • Elastyczne godziny pracy
    • Możliwość rozwoju osobistego w nowoczesnej firmie
    • Duże możliwości awansu
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.