Oferta pracy

Manager Oferty Produktowej Sklepu Internetowego

Fashion Trends Group Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie procesów wystawiania produktów w kanałach sprzedaży e-commerce,

  • Dbanie o dobrą prezentację produktu w kanale e-commerce,

  • Pilnowanie harmonogramu produktowego, oraz całości procesu wystawiania produktu,

  • Odpowiedzialność za rozwój działu ( możliwości, technologie, narzędzia) oraz organizacja pracy podległego zespołu,

  • Aktywna współpraca z innymi działami w celu usprawnienia procesów i realizacji zadań,

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie, managerskie, doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania produktami z branży Fashion,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy, wielozadaniowość,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

To oferujemy

  • Pracę w świetnej atmosferze bez korporacyjnej zadyszki (pod względem całej firmy jak i działu),

  • Realne awansowanie i cykliczne podwyżki,

  • Pracę w stabilnej firmie będącej jedną z głównych dostawców marek takich jak adidas, New Balance, Rick Owens, A-COLD-WALL, MISBHV, A.P.C., Raf Simons,

  • Atrakcyjne rabaty (marki z portfolio SneakerStudio i PRM),

  • Korzystną umowę B2B (oprócz podstawowej pensji pokrywamy koszty z tytułu prowadzenia DG) lub umowę o pracę,

  • Od stycznia 2023 praca w nowym biurze w centrum Krakowa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

1. Wysłanie CV - wypełnienie krótkiego formularza osobowego

2

2. Selekcja aplikacji

3

3. Rozmowa telefoniczna/Spotkanie rekrutacyjne

4

4. Informacja zwrotna telefoniczna lub mailowa

5

5. Rozpoczęcie procedury rozpoczęcia współpracy

Poszukujemy osoby pasującej do naszej kultury - gracza zespołowego z silnymi umiejętnościami komunikacyjnymi, chętnego do wprowadzania zmian poprzez podejmowanie inicjatywy oraz dbającego o otwartą i przyjazną atmosferę w organizacji w której się znajduje.

FTG a właściwie Fashion Trends Group to szybko rozwijająca spółka zarządzająca takimi markami jak SneakerStudio i PRM.

Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy