Oferta pracy

Manager (Operacji Logistycznych)

Auchan

  • Gądki (pow. poznański)

    Gądki (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie operacji magazynowych i ich zgodności z Umową Logistyczną oraz Procedurami.

  • Nadzorowanie realizacji założeń CIP - Continuous Improvement Process (plan i realizacja planu optymalizacyjnego wspólnie z Operatorem Logistycznym).

  • Optymalizacja kosztów operacji logistycznych - stały nadzór i poszukiwanie oszczędności.

  • Mapowanie i automatyzacja procesów, proponowaniu nowych rozwiązań usprawniających procesy logistyczne.

  • Planowanie optymalnego wykorzystania powierzchni magazynowej poprzez nadzorowanie procesu składowania i podnajmu powierzchni.

  • Realizowanie wskaźników jakościowych (Skuteczność Ekspedycji, Skuteczność Planowania załadunków) oraz budowaniu prognoz wolumenowych dla operatora logistycznego.

  • Przygotowaniu procesów w ramach akcji handlowych i okresów specjalnych.

  • Budowanie optymalnych i spełniających oczekiwania Klientów organizacji procesów dopasowanych do formatów.

  • Zapewnienie należytej komunikacji ze wszystkimi członkami/ podmiotami projektów.

  • Monitorowaniu terminowości realizacji zaplanowanych działań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki logistyczne.

  • Co najmniej 3 lat doświadczenia menedżerskiego w operacjach magazynowych, mile widziane doświadczenie z zakresu obsługi e-commerce jak i obsługi produktów spożywczych.

  • Praktyczna wiedzy w zakresie intralogistyki: procesów, organizacji pracy, wyposażenia jak i narzędzi w tym IT (WMS).

  • Znajomość technik i metod zarządzania efektywnością i jakością procesów magazynowych.

  • Doświadczenie w organizacjach o wysokiej dynamice działania i dużej ilości dziennych operacji/transakcji.

  • Duża samodzielność, innowacyjność, zorientowania na cele i realizację projektów.

  • Wysokich umiejętności w zakresie efektywnej komunikacji oraz negocjacji

  • Biegła umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności programu Excel.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Rozwój w organizacji, której kultura jest oparta na pasji do dobrego jedzenia i produktów godnych zaufania.

  • Możliwość tworzenia i optymalizacji procesów logistycznych nowoczesnego, wielokanałowego łańcucha dostaw, wpisującego się w Społeczną Odpowiedzialność Biznesu.

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy

  • Plan wdrożenia i pakiet szkoleń od 1 dnia pracy

  • 5% rabatu na zakupy w Auchan na kartę Skarbonka

  • Pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną (Allianz)

  • Grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz)

  • Szeroki pakiet Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych) ZFŚS (karty przedpłacone, karnety sportowe (Multisport), możliwość dofinansowania do wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, możliwość otrzymania bezzwrotnej zapomogi)

  • Dofinansowanie posiłków

  • Program poleceń pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1200 PLN brutto

  • Akcjonariat pracowniczy, świadczenia stażowe i jubileuszowe

  • Rozwój kompetencji miękkich oraz zawodowych (szkolenia stacjonarne, online, webinary, zdalny dostęp do platformy e-learningowej)

  • Rozwój zawodowy (udział w rekrutacjach wewnętrznych)

  • Pracę w organizacji działającej zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu (CSR)

  • Wolontariat w godzinach pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • karty przedpłacone

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wolontariat w godzinach pracy

  • akcjonariat pracowniczy

  • dofinansowanie do posiłków