Oferta pracy

Manager Operacji Logistycznych

AuchanO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Przełożenie strategii handlowej i planów rozwoju biznesowego Auchan Polska na wymagania operacyjne wobec logistyki realizowanej w sklepach

  • Koordynowanie rozwoju lokalnego fulfillmentu na potrzeby e-commerce, jego modelu biznesowego i organizacji, zapewniających realizację celów biznesowych firmy

  • Udział w budowaniu, zarządzaniu i rozwijaniu nowoczesnej organizacji logistyki w sklepach, w skali ogólnopolskiej

  • Uczestniczenie w tworzeniu i kontroli budżetu w zakresie CAPEX i OPEX

  • Budowanie relacji i ścisłej współpracy w ramach firmy oraz z partnerami zewnętrznymi

  • Dążenie do ciągłego rozwoju, zarówno w zakresie poziomu obsługi klientów jak i efektywności kosztowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki logistyczne

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia menedżerskiego w operacjach magazynowych

  • Praktyczna wiedza w zakresie intralogistyki: procesów, organizacji pracy, wyposażenia oraz narzędzi, w tym IT (WMS)

  • Znajomość technik i metod zarządzania efektywnością i jakością procesów magazynowych

  • Doświadczenie w organizacjach o wysokiej dynamice działania i dużej ilości dziennych operacji/transakcji

  • Duża samodzielność, innowacyjność, zorientowanie na cele i realizację projektów

  • Wysokie umiejętności w zakresie efektywnej komunikacji oraz negocjacji

  • Biegła umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności programu Excel

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie z zakresu obsługi e-commerce oraz obsługi produktów spożywczych

To oferujemy

  • Rozwój w organizacji, której kultura jest oparta na pasji do dobrego jedzenia i produktów godnych zaufania

  • Zaufanie do podejmowanych przez Ciebie nowych inicjatyw, dzięki czemu rozwiniesz swoją przedsiębiorczość

  • Umożliwimy Ci działanie zgodne z zasadami odpowiedzialnego biznesu. Szczególnie ważne jest dla nas przeciwdziałanie marnotrawstwu żywności i użycia plastiku oraz promocja zdrowego jedzenia i zmniejszenie naszego śladu węglowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop i telefon

  • Ubezpieczenie medyczne i na życie

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wolontariat w godzinach pracy

  • akcjonariat pracowniczy

  • karta Multisport

  • super rabat

  • dofinansowanie do posiłku

  • pakiet opieki medycznej