Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager operacyjny ds. realizacji usługi sprzątania

Vaco Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie zespołów sprzątających,

  • Pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie kosztorysów,

  • Ustalanie i podział zadań dla pracowników,

  • Kontrola prawidłowego wykonania powierzonych zadań,

  • Czynny udział we wszystkich czynnościach operacyjnych,

  • Dobór odpowiednich maszyn i środków czyszczących,

  • Szkolenie nowozatrudnionych pracowników,

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP,

  • Tworzenie planu pracy i wprowadzanie ewentualnych korekt grafików,

  • Wydawanie niezbędnych materiałów potrzebnych do wykonania usługi,

  • Rekrutacja pracowników.

Nasze wymagania

  • Zarządzałeś/łaś rozproszonym zespołem pracowników w firmie usługowej (mile widziane doświadczenie zdobyte w firmie świadczące specjalistyczne usługi porządkowe),

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży usług,

  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office, w tym Excel,

  • Jesteś nastawiony na realizację celów oraz cechuje Cię silna motywacja,

  • Umiesz dobrze organizować pracę innych oraz delegować zadania,

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,

  • Jesteś gotowy/a do pracy w trybie zadaniowym bardzo często w godzinach nocnych, a podróże służbowe nie są dla Ciebie problemem.

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość technologii i narzędzi wykorzystywanych w procesie doczyszczania przemysłowego.

To oferujemy

  • Bezpieczną i stabilną, zwłaszcza w kontekście obecnych czasów, branżę,

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych: opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową,

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon,

  • Możliwość udziału w ciekawych szkoleniach,

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,

  • Zadaniowy czas pracy,

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań – Twój głos ma dla nas znaczenie!

Vaco Sp. z o.o.

Firma VACO to niekwestionowany lider branży usług DDD w Polsce.

Wspomaga przedsiębiorstwa z różnych branż w profilaktyce i ograniczaniu zagrożeń przed szkodnikami, a także prowadzi zabiegi dezynfekcji w obiektach użyteczności publicznej i zakładach produkcyjnych na terenie całej Polski.

Przewiń do profilu firmy

VACO to zespół profesjonalistów z pasją. Tak też działamy, w pełni angażujemy się w swój zakres działań i realizację celów firmy. Dzielimy się swoim doświadczeniem, pomysłami, będąc dla siebie nawzajem wsparciem. Jeśli też te wartości są dla Ciebie ważne – Dołącz do nas!