Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Operacyjny Działu Logistyki

CONFILOGI POLAND sp. z o.o.

  • Siłaczki 3/9, Ursus, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Siłaczki 3/9

Ursus

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Magazynu poprzez analizę istniejących wskaźników, udział w tworzeniu nowych KPI.

  • Planowanie pracy magazynu m.in. przez nadzór nad prawidłowym obiegiem towaru i dokumentacji magazynowej.

  • Weryfikację zgodność stanów magazynowych ( poprawność: przyjęć, produkcji, wydań).

  • Prowadzenie negocjacji i współpraca z podwykonawcami usług.

  • Motywowanie i rozwijanie kompetencji podległego zespołu.

  • Odpowiedzialność za okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji.

  • Koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą działów marketingu, sprzedaży, handlu, logistyki.

  • Weryfikacja poprawności funkcjonowania istniejących procesów oraz współpraca w ich optymalizacji.

  • Dbałość o utrzymanie porządku na magazynie zgodnie z systemem 5S.

  • Optymalizacja stanowisk pracy.

  • Przygotowywanie magazynu do audytów wewnętrznych i zewnętrznych, również pod kątem compliance.

  • Czynny udział w projektach optymalizacyjnych.

  • Obsługa systemu CRM, przetwarzanie i sporządzanie raportów w oparciu o dane w nim zgromadzone.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Managera Operacyjnego w obszarze logistyki.

  • Wykształcenie z zakresu logistyki, gospodarki magazynowej lub ugruntowana wiedza poparta poprzednim doświadczeniem zawodowym.

  • Umiejętność posługiwania się j. angielskim w mowie i piśmie na poziomie min. B2.

  • Zaawansowany poziom umiejętności z obsługi programu Ms Excel.

  • Samodzielne działanie w ramach określonych zasad i procedur.

  • Umiejętność zarządzania projektami, analitycznego myślenia oraz łatwość w rozwiązywaniu napotkanych trudności.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz umiejętność efektywnej komunikacji.

  • Dokładność, skrupulatność i terminowość w realizacji codziennych zadań.

  • Doświadczenia w skutecznym usprawnianiu i automatyzacji procesów logistycznych.

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.

  • Współpracę w ramach umowy B2B.

  • Pracę pełną wyzwań.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wiedzy i doświadczenia.

  • Pracę na spokojnym Ursusie.

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w szeroko rozumianej telefonicznej obsłudze Klienta. Naszym sercem jest prężnie działające Contact Center wspierane przez niezbędne do jego efektywnego funkcjonowania działy, w tym Dział Logistyki. Rozwijamy się nieustannie – w ciągu 5 lat istnienia zdobyliśmy kilka rynków europejskich oraz wielokrotnie powiększyliśmy swój team. I robimy to nadal! W związku z ogromem zadań poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko: Manager Operacyjny Działu Logistyki.