Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do KINGHUB sp. z o.o. z siedzibą w: Dzielna 17/62, 01-029 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager operacyjny grupy hotelowej

KINGHUB sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
4 0006 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 5005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 24 gru 2022
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna

Stawki 6

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący nadzór nad pracownikami działu oraz inspekcja pokoi

  • Organizowanie i koordynowanie prac

  • Kontrolowanie stanu wyposażenia pokoi

  • Zgłaszanie uszkodzeń i szkód do naprawy lub wymiany

  • Szybkie reagowanie na skargi i uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w celu utrzymania usług na najwyższym poziomie

  • Bieżąca obsługa rezerwacji na portalach typu Booking, Airbnb

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Pozytywne nastawienie

  • Entuzjazm do nauki i zdobywania nowych doświadczeń

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia i wsparcie we wdrożeniu się na stanowisko

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

O nas

Marka King Apart cieszy się doskonałą reputacją.

Jesteśmy dumni z tego, że zatrudniamy ludzi reprezentujących najwyższy poziom, ponieważ doskonale wiemy, że opinia naszej marki jest w ich rękach.

Jeśli Twoim celem jest praca w miejscu prestiżowym, w którym troszczymy się nie tylko o gości, ale także o Pracowników DOŁĄCZ DO NAS!