Logo Pracuj.pl

Manager Operacyjny - Key Account Manager

Signal Group sp. z o.o. sp.k.O firmie

Signal Group sp. z o.o. sp.k.

28 Czerwca 1956 r. 406

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • codzienny nadzór i odpowiedzialność za realizacją zadań Twojego zespołu w zakresie koordynacji działań inwestycyjnych (otwieraniem nowych placówek) oraz prac serwisowych
  • budowanie ścisłych relacji biznesowych z Klientami sieciowymi, zbieranie ich oczekiwań oraz wychodzenie naprzeciw wymaganiom (wyjazdy i bezpośrednie spotkania)
  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klienta poprzez bieżące kontrolowanie i ulepszanie standardów obsługi w swoim zespole (kontakt telefoniczny, szybkość reakcji, przyjmowanie uwag)
  • ścisła współpraca z Business Development Manager'ami w zakresie kreowania nowych rozwiązań/usług dla Klientów
  • nadzór nad przestrzeganiem warunków SLA obsługiwanych Klientów
  • nadzór nad terminowymi płatnościami obsługiwanych Klientów
  • kontrola przepływu dokumentacji księgowej

Podział czasu pracy

30%

spotkania z Klientami

15%

prace administracyjne

35%

zarządzanie zespołem

10%

praca nad nowymi usługami/rozwiązaniami

10%

pozostałe

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym minimum 2 lata (delegowanie zadań, kontrola terminowości oraz jakości realizacji zadań, motywowanie, zarządzanie urlopami)
  • doświadczenie na stanowisku wymagającym budowania relacji z Klientem minimum 2 lata
  • umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze Klienta sieciowego
  • doświadczenie na rynku FMCG, retail
  • znajomość standardów obsługi telefonicznej
  • szkolenia z obsługi Klienta
  • szkolenia z zarządzania zespołami

To oferujemy

  • pracę z największymi sieciami w Polsce
  • wysoce samodzielne stanowisko
  • możliwość dużej decyzyjności i wdrażania kreowanych przez siebie strategii
  • silny wpływ na wizję i kierunki rozwoju
  • ścieżkę rozwoju i awansu
  • zróżnicowany zakres projektów
  • współpraca z różnorodnymi działami zapewniająca szeroki rozwój kompetencji
  • pracę w dynamicznym środowisku pełnym wyzwań

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • praca w trybie zdaniowym

Signal Group ’Przyszłość jest miejscem,które tworzymy.’

Nowoczesne technologie i usługi informatyczne. Naszym flagowym rozwiązaniem jest Xaris® - system zarządzający centralnie wszystkimi technologiami z jednego miejsca.

Ponad 27 lat doświadczenia na rynkach europejskich. Nasze rozwiązania działają w obiektach o łącznej powierzchni Państwa Luksemburg. Każdego dnia co drugi Polak korzysta z naszych systemów. Realizujemy wdrożenia dedykowanych rozwiązań dla Klientów sieciowych z branż retail, petrol, horeca, logistics, fashion oraz banking.

Solidny Pracodawca od 2013 roku. Tworzymy niepowtarzalną kulturę organizacyjną. Wiemy, że największym kapitałem Signal Group są jego Pracownicy, dlatego też naszym ciągłym wyzwaniem jest doskonalenie warunków pracy.

To praca dla Ciebie jeżeli:

  • potrzebujesz dynamicznego środowiska pracy o dużej niezależności
  • Twoją super-mocą jest umiejętność budowania relacji
  • lubisz zarządzać sytuacjami trudnymi i szukać rozwiązań, gdy inni ich nie widzą
  • wysokie tempo pracy jest dla Ciebie mobilizujące
  • posiadasz silny nawyk samodyscypliny
  • interesujesz się technikami komunikacji (np NLP lub lubisz czytać D. Carnegie)
  • uwielbiasz wielozadaniowość i możliwość sprawdzania się na wielu płaszczyznach

Manager Operacyjny - Key Account Manager, 28 Czerwca 1956 r. 406, Poznań