Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Operacyjny Oddziału

Rent like home sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie Dyrektora w koordynowaniu codziennej pracy operacyjnej Oddziału

  • Koordynacja pracy działów recepcji, technicznego i housekeepingu

  • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług

  • Kontrola, monitorowanie oraz raportowanie realizacji budżetu

  • Zamówienia dla działów operacyjnych

  • Optymalizacja kosztów działalności

  • Zapewnienie zgodności wszelkich działań z procedurami oraz wizją i strategią Rent Like Home

  • Rozwijanie portfolio apartamentowego w Gdańsku

Nasze wymagania

  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie kierownicze w hotelu lub w branży najmu krótkoterminowego

  • Potrafisz zarządzać projektami wymagającymi elastyczności i wysokich kompetencji organizacyjnych

  • Znasz specyfikę pracy na recepcji oraz posiadasz wiedzę na temat systemów rezerwacyjnych

  • Lubisz ludzi, a komunikatywność, pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista to Twoje wizytówki

  • Potrafisz zarządzać zespołem oraz rozwijać i motywować podległy personel

  • Dobrze radzisz sobie w stresujących sytuacjach i sprawnie szukasz rozwiązań

  • Twój angielski pozwala Ci na swobodną komunikację

  • Możesz pracować w systemie zmianowym (działamy także w niedziele i święta)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie rynkowe

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Możliwość rozwoju w jednej z największych w Polsce firmie zarządzającej najmem krótkoterminowym

  • Szkolenia – początkowe, wdrożeniowe, a także późniejsze, które pozwolą Ci podnieść kwalifikacje i rozwijać się w naszej firmie

  • Zniżki na noclegi w naszych apartamentach – ferie w Zakopanem albo weekend we Wrocławiu? Nie ma sprawy – posiadamy 700 apartamentów w Polsce

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV pod przyciskiem Aplikuj.

Aktualnie zrządzamy portfolio 120 apartamentów w Gdańsku i liczba ta stale rośnie. Dynamiczny rozwój naszej firmy wymaga rozbudowywania naszego zespołu, dlatego obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby, która jako Manager operacyjny zajmie się bieżącym funkcjonowaniem naszego Oddziału w Gdańsku.

Przewiń do profilu firmy