Oferta pracy

Manager Operacyjny

EPG Sp. z o.oO firmie

EPG Sp. z o.o

Mikołaja Reja 13/15/216

Sopot

EPG Sp. z o.o - całkowicie niezależny podmiot, który jest liderem branży fotowoltaicznej na rynku. Zajmujemy się odnawialnymi źródłami energii i współpracujemy z międzynarodowymi koncernami energetycznymi. Realizujemy zarówno duże inwestycje, jak i mniejsze, dostarczając ogniwa fotowoltaiczne także do gospodarstw domowych. Wyróżnia nas dbałość o klienta i skupianie się na budowaniu długoterminowych relacji. DOŁĄCZ do NAS jeśli poszukujesz zespołu kierującego się partnerstwem, rozwojem oraz elastycznością. Więcej o nas znajdziesz na: www.epg.eco.

Poszukujemy osoby, która szybko adaptuje się do nowych warunków, chętnie działa w młodym i innowacyjnym środowisku, potrafi działać dynamicznie, konsekwentnie i efektywnie. Idealny kandydat to osoba o silnej i przekonywującej osobowości, o sportowym duchu, pewna siebie oraz pewna skuteczności wdrażanych rozwiązań.

Twoje zadania na tym stanowisku to:

  • Odpowiedzialność za procesy rekrutacyjne
  • Zarządzanie wsparciem sprzedaży
  • Odpowiedzialność za administrację biurową
  • Zarządzanie procesem zakupów biurowych i negocjowanie kontraktów
  • Odpowiedzialność za proces realizacji umów z Klientami
  • Dbanie o zadowolenie Klienta zewnętrznego i zewnętrznego (Klient, Monter, Handlowiec)
  • Transformacja i digitalizacja procesów
  • Opracowywanie i kreowanie planów dalszego rozwoju spółki na rynku lokalnym
  • Podejmowanie decyzji strategicznych
  • Badanie i monitorowanie działań konkurencji, wykazywanie obszarów poprawy oraz wdrażanie wzorcowych
    rozwiązań rynkowych

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum trzech lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w nowoczesnej firmie
  • Wysoko rozwinięte kompetencje managerskie i interpersonalne
  • Umiejętności definiowania wskaźników oraz ich analizy
  • Znajomości procesów administracyjnych, rekrutacyjnych
  • Doświadczenia w negocjacjach z dostawcami
  • Doświadczenia w tworzeniu procedur administracyjnych
  • Umiejętności podejmowania decyzji
  • Umiejętności zarządzania procesami oraz zespołem
  • Dobrej znajomość MS Excel

Oferujemy:

  • Dużą swobodę i niezależność działania
  • Odpowiedzialność za kluczowe procesy w firmie
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę
  • Dobrze wyposażoną przestrzeń biurową
  • Dodatkowe benefity
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacji prowadzonych przez Spółkę EPG Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie przy ulicy Mikołaja Reja 13/15 lok 216, przez okres najbliższych 12 miesięcy.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy