Oferta pracy

Manager Operacyjny w Dziale Auto Assistance

Europ Assistance PolskaO firmie

  • Wołoska 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Europ Assistance Polska

Wołoska 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i optymalizacja procesów obsługiwanych przez podległe zespoły

  • Budowanie zespołu i odpowiednich postaw u podległych pracowników

  • Wyznaczanie celów pracownikom i rozliczanie ich z osiągniętych rezultatów

  • Udział w projektach/wdrażaniu nowych programów

  • Współpraca z klientami biznesowymi i partnerami

  • Współpraca z Departamentem Sprzedaży w zakresie rozwoju produktów Opiniowanie OWU oraz procedur i umów ubezpieczycieli

  • Tworzenie i utrzymywanie relacji z pozostałymi jednostkami organizacyjnymi firmy i departamentu w celu wypracowywania optymalnych modeli współpracy

  • Wdrażanie projektów po stronie operacyjnej oraz nowych technologii wypracowywanych w firmie i Grupie Europ Assistance

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie assistance/ubezpieczeniowej

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: finanse, ubezpieczenia, ekonomia lub pokrewne)

  • Biegłej znajomości języka angielskiego na poziomie min. C1 – warunek konieczny

  • Umiejętności negocjacyjnych

  • Umiejętności podejmowania decyzji

  • Umiejętności planowania i organizacji pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szeroki pakiet benefitów

  • Szkolenia rozwojowe i językowe

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej

  • Ubezpieczenie assistance oraz zniżki na ubezpieczenia marki Generali

  • Perspektywę rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Europ Assistance Polska powstała w 1996 roku i jest częścią międzynarodowej Grupy Europ Assistance, lidera rynku usług assistance na świecie. Niesiemy pomoc Klientom zarówno w kraju, jak i za granicą, w pięciu głównych obszarach: Dom i Rodzina, Samochód, Podróż, Zdrowie, Concierge.

Przewiń do profilu firmy