Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Operacyjny

apeteteO firmie

apetete

Ludwika Rydygiera 8

Warszawa

Jesteśmy zespołem, ambitnych, otwartych na świat i stale rozwijających się ludzi! Realizujemy wiele projektów, które wzajemnie się przenikają i uzupełniają, bo wierzymy, że łączenie potencjałów to najlepsza droga do sukcesu! Oferujemy pracę w kreatywnym zespole wsród specjalistów w bardzo interesującej branży zoologicznej.

W związku z dynamicznym rozwojem biznesu poszukujemy managera na stanowisko:

Zadania, które dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • Obszar operacyjny – rozliczanie KPI dla firm współpracujących, optymalizacja procesów czy obieg dokumentów, zarządzanie zespołem, udział w nowych projektach, elastyczność i dokładność w działaniu, wsparcie administracji. Odpowiedzialność za efektywność obsługi klienta, opracowanie scenariuszy i sposobów komunikacji.
  • Obszar logistyczny – odpowiedzialność za współpracę z partnerem logistycznym, zarządzanie procesami logistycznymi, wsparcie przy wprowadzanych zmianach, rozmowy i negocjacje z firmami kurierskimi, udział w negocjacjach z kluczowymi partnerami.
  • Obszar finansowo-księgowy – raportowanie KPI dla obszaru logistyki i operacji, dbanie o właściwy obieg dokumentów, terminowe zamknięcie miesiąca, współpraca z księgowym i prawnikiem.
  • Obszar analityczny – raportowanie pracy magazynu i firm współpracujących w zakresie logistyki, realizowanie założeń budżetowych i estymacje zmian warunków rynkowych.
  • Wsparcie – doświadczenie w powyższych obszarach będzie miało duże znaczenie w pracy z Zarządem i Dyrektorem Zarządzającym w realizowaniu strategii i podejmowaniu decyzji biznesowych.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, min. 2 lata,
  • Wiedzy w zakresie logistyki, operacji i podstaw prawa oraz finansów, mile widziana świadomość technik negocjacyjnych,
  • Umiejętności: zaawansowanego Excela, zarządzania pod presją czasu, analitycznego myślenia,
  • Dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność i rzetelność,
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem.

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę/B2B,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego,
  • Pracę w dynamicznej i zwinnej organizacji, która stawia przed sobą ambitne cele na kolejne lata,
  • Możliwość rozwoju przy nowych projektach,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

Ogłoszenie archiwalne