Oferta pracy

Manager Operacyjny

BNI Poland Sp. z o. o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

Głównym celem stanowiska jest ustanawianie i wdrażanie standardów oraz projektowanie, wdrażanie, monitorowanie i usprawnianie procesów biznesowych oraz zapewnianie właściwego przepływu informacji wewnątrz organizacji.

Codzienne zadania na tym stanowisku tworzenie polityk i procedur, przeprowadzanie audytów w działach i biurach regionalnych, zarządzanie projektami o charakterze globalnym, prowadzenie regularnych spotkań operacyjnych i szkoleń dla zespołów, kontakt telefoniczny i spotkania 1-2-1 z dyrektorami departamentów i obszarów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • minimum 5 letniego doświadczenia zawodowego w dziale operacyjnym, w tym 2-letniego na podobnym stanowisku

  • doświadczenia w audycie, analizie ekonomiczno-finansowej, budżetowaniu oraz zarządzaniu kosztami

  • zaawansowanej znajomości systemów zarządzania projektami oraz MS Excel

  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych, wyciągania wniosków i prezentowania rozwiązań na poziomie zarządczym

  • umiejętności pracy w zespole, zaangażowania, dokładności, skrupulatności i systematyczności

  • dobrej organizacji pracy

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko z jasno określonymi celami, umożliwiające rozwój kompetencji w międzynarodowym środowisku biznesowym

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i prezentowanych kompetencji

  • współpracę na podstawie kontraktu B2B lub UoP

  • dopasowane do roli narzędzia pracy

  • dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie nauki języków obcych

  • nieograniczone możliwości rozwoju: dostęp do szkoleń, platformy e-learningowej BNI University, firmowej biblioteki oraz mentorów i ekspertów BNI

  • komfortową przestrzeń biurową w centrum miasta

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • świętowanie urodzin