Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager

  • Opole, opolskie
  • Kierownik
  • 2019-06-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nowoczesna Sieć Parków Trampolin Jump Planet poszukuje pracownika na stanowisko:

    Manager
    Miejsce pracy: Opole

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie personelem;
    • Kompleksowa obsługa klienta;
    • Zarządzanie obiektem;
    • Zarządzanie marketingowe;
    • Zarządzanie sprzedażą;
    • Zarządzanie obiegiem dokumentacji;
    • Rozwiązywanie bieżących problemów;
    • Motywowanie i szkolenie pracowników;
    • Kształtowanie kultury organizacji;
    • Kreowanie pozytywnych stosunków z otoczeniem wewnętrznym i zewnętrznym.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku (co najmniej 2 lata);
    • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności społeczne;
    • Samodzielność pracy, umiejętność zarządzania czasem;
    • Doskonała organizacja pracy;
    • Umiejętność efektywnej komunikacji z zespołem i z klientami;
    • Tworzenie przyjaznej atmosfery i kultury w miejscu pracy;
    • Znajomość prawa konsumenckiego oraz technik sprzedaży;
    • Samodyscyplina;
    • Zdolność planowania, organizacji i kontroli pracy;
    • Chęci do podejmowania wyzwań i decyzyjności;
    • Mile widziana znajomość branży: sport, rekreacja, rozrywka;
    • Mobilność i dyspozycyjność (prawo jazdy kat. B);

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę;
    • Podstawowe szkolenie wprowadzające;
    • Pracę w przyjaznej atmosferze;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej branży;
    • Stabilność zatrudnienia.

    Wymagane dokumenty:

    • CV
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PLANET JUMP Sp. z o.o. . z siedzibą w Łodzi, ul. Bronisławy 42/1, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.