Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Ośrodka

  • Rowy (pow. słupski), pomorskie
  • Kierownik
  • 25.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Holiday Park & Resort to unikatowa na polskim wybrzeżu sieć obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych położonych kilka kroków od morza, w których komfort i relaks łączą się w jedność. Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką z kapitałem polskim, która w ciągu zaledwie dwóch lat działalności stała się liderem w swojej branży.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy najlepszego kandydata/tki na stanowisko:

    MANAGER OŚRODKA
    Miejsce pracy: Grzybowo (pow. kołobrzeski), Mielno (pow. koszaliński), Ustronie Morskie (pow. kołobrzeski), Niechorze (pow. gryficki), Pobierowo (pow. gryficki), Rowy (po.słupski)

    Zadania:

    • skuteczne administrowanie i zarządzanie zasobami ośrodka
    • wdrażanie i nadzór nad przestrzeganiem procedur wewnętrznych
    • zapewnienie najwyższego poziomu oferowanych usług poprzez stały monitoring jakości
    • rekrutacja oraz szkolenia podległych pracowników
    • kontrola satysfakcji gości, identyfikacja problemów i wdrażanie programów naprawczych
    • zarządzanie kosztami w celu optymalizacji zysku operacyjnego
    • budowanie pozytywnych relacji z gośćmi
    • współpraca w zakresie planowania oraz prowadzenia skutecznej polityki marketingowej
    • raportowanie do Dyrektora Zarządzającego

    Wymagania:

    • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • umiejętne zarządzanie zespołem
    • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie kierunkowe)
    • dyspozycyjność oraz gotowość do częstych podróży służbowych
    • znakomita organizacji pracy własnej i podległego zespołu
    • znajomość branży
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • niezbędne narzędzia pracy
    • pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie)
    • możliwość w rozwoju
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.