Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Ośrodka Szkoleniowo-Konferencyjnego

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "Dziewiarstwo Maszynowe" Anna Derędowska

    Campoverde to centrum konferencyjno noclegowe położone na obrzeżach Łodzi, na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich.

    Miejsce pracy: Łódź

    Obowiązki:

    • zarządzanie hotelem wraz z restauracją
    • dbanie o najwyższy poziom obsługi klienta
    • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami
    • planowanie i organizacja imprez okolicznościowych
    • nadzór nad właściwym utrzymaniem obiektu
    • promocja obiektu na lokalnym rynku

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • doświadczenie w organizowaniu imprez okolicznościowych i szkoleń
    • umiejętność zarządzania personelem
    • umiejętność planowania i organizacji pracy
    • umiejętność budowania pozytywnych i trwałych relacji z klientami
    • wysoka kultura osobista, zaangażowanie i dyspozycyjność
    • sumienność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
    • dobra znajomość MS Office
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • możliwość pracy w stabilnej firmie
    • atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę)|
    • możliwość rozwoju zawodowego