Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Parku Trampolin

  • Zielona Góra, lubuskie
  • Kierownik
  • 03.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    2KB Group Sp. z o.o.

    2KB Group Sp. Z o.o. - jesteśmy firmą, która działa w szeroko rozumianej branży eventowej już prawie 10 lat. W 2016r. stworzyliśmy swój park trampolin Skokoloco. Do dnia dzisiejszego jest to jedyne tego typu miejsce w Winnym Grodzie. Zależy nam, by osoby pracujące w Skokoloco były zaangażowane w życie parku, były pełne pasji do zdrowego trybu życia i przejawiały pozytywne nastawienie do drugiego człowieka. Szukamy osób wesołych, energetycznych, ale także zdolnych i ambitnych. Osób, z którymi wspólnie będziemy mogli  się rozwijać.

    W chwili obecnej do naszego zespołu potrzebujemy dobrego Managera.

    Miejsce pracy: Zielona Góra
    1. Manager Parku Trampolin
    2. Miejsce pracy: Zielona Góra
    3. Region: lubuskie
    4. Wynagrodzenie: 5 - 8 tys. zł

    Opis stanowiska

    • nadzorowanie codziennego funkcjonowania parku zgodnie z przyjętymi standardami,
    • organizacja pracy personelu zgodnie z grafikami zajęć i wdrażanie nowych pracowników,
    • zarządzanie budżetem klubu – monitorowanie wpływów i kosztów,
    • realizacja założeń sprzedażowych,
    • zapewnienie wysokich standardów obsługi klientów,
    • promowanie i rozwój klubu na rynku lokalnym.

    Wymagania

    • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku managera,
    • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
    • umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
    • doświadczenie w pracy na targetach sprzedażowych,
    • doświadczenie w przygotowaniu budżetów i tworzeniu raportów finansowych,
    • doświadczenie w obsłudze klienta i zarządzaniu obiektami sportowymi,
    • dyspozycyjność.

    Oferta

    • pracę w parku trampolin,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • elastyczny czas pracy,
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Zainteresowane osoby chętne podjęcia pracy na stanowisku Manager Parku Trampolin, prosimy o przesyłanie CV oraz Listu motywacyjnego. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie w CV informacji o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.