Ta oferta pracy jest nieaktualna od 312 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Parku Trampolin

  • Zielona Góra, lubuskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2017-01-23

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

2KB Group Sp. z o.o.

Jesteśmy twórczym, dynamicznym, pełnym zapału zespołem – i właśnie kogoś takiego szukamy. Musisz lubić to, co robisz i być w tym dobrym, a przede wszystkim chcieć się stale rozwijać. Jeżeli jesteś osobą ambitną, zmotywowaną, rozgarniętą i chętną do nauki – jest duża szansa, że szukamy właśnie Ciebie. Jeśli do pracy przychodzisz znudzony życiem i od pierwszej porannej kawy zerkasz na zegarek z nadzieją, że zbliża się koniec – oszczędź swój i nasz czas i nie odpowiadaj na to ogłoszenie. Proste.

Miejsce pracy: Zielona Góra
Region: lubuskie

Jeśli jesteś osobą kreatywną, odpowiedzialną, skrupulatną, potrafisz działać wielozadaniowo, lubisz kontakt z ludźmi a realizacja wyznaczonych celów jest dla Ciebie motywatorem - proponowane stanowisko jest właśnie dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie codziennego funkcjonowania parku zgodnie z przyjętymi standardami,
  • organizowanie pracy personelu zgodnie z grafikami zajęć i wdrażanie nowych pracowników,
  • kontrolowanie pracy zespołu,
  • zarządzanie budżetem klubu – monitorowanie wpływów i kosztów,
  • realizacja założeń sprzedażowych,
  • zapewnienie wysokich standardów obsługi klientów,
  • prowadzenie naborów i szkoleń dla pracowników parku,
  • ścisła współpraca z centralą firmy,
  • współpraca z grafikiem oraz nadzór nad funkcjonowaniem parku w mediachspołecznościowych,
  • organizowanie eventów, wydarzeń mających na celu promowanie parku,
  • szukanie i podtrzymywanie kontaktów z partnerami/ sponsorami,
  • współudział w wyborze najkorzystniejszych nośników reklamy i tworzeniu kampanii marketingowych dla parku,
  • poszerzanie oferty parku wg dostrzeganych i gwarantujących rentowność potrzeb,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • promowanie i rozwój klubu na rynku lokalnym.

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku managera,
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
  • umiejętność planowania pracy własnej i zespołu,
  • doświadczenie w pracy na targetach sprzedażowych,
  • doświadczenie w przygotowaniu budżetów i tworzeniu raportów finansowych,
  • doświadczenie w obsłudze klienta i zarządzaniu obiektami sportowymi mile widziane,
  • profesjonalizm i inicjatywa w działaniu,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • orientacja na osiąganie założonych celów,
  • wykształcenie wyższe,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • pracę w sieci parków trampolin,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczny czas pracy,
  • dynamiczną pracę pełną wyzwań,
  • samodzielność w planowaniu i realizacji zadań,
  • niezbędny sprzęt służbowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, zdjęcia + listu motywacyjnego.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się