Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Manager Pionu Produkcji Roślin

SALES HRO firmie

Rekrutacja zdalna

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla jednego z naszych klientów, kluczowej firmy w regionie, szukamy zmotywowanej osoby na stanowisko:

Manager Pionu Produkcji Roślin [rekrutacja prowadzona online]

Zakres obowiązków:

  • Efektywne zarządzanie produkcją roślin
  • Bliska współpraca z innymi działami które dostarczają je do klientów
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu
  • Zarządzanie zespołem
  • Wprowadzanie optymalizacji produkcyjnych i kosztowych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (ogrodnictwo, szkółkarstwo, etc)
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość nowoczesnych technologii usprawniających produkcję kwiatów, roślin, drzew, krzewów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o część stałą i prowizyjną
  • Dużą swobodę w podejmowaniu działań
  • Pakiet socjalny : ubezpieczenie medyczne, NNW i inne

Ogłoszenie archiwalne